Vagtechniek

Het team van Vagtechniek

 

Ons team staat altijd voor u klaar, ieder met zijn eigen interesses en specialiteiten. Graag stellen we ons aan uw voor:

Eigenaar / software engineer

Eigenaar/Software engineer | Vagtechniek

Lucas Schoormans

lucas@vagtechniek.nl

Eigenaar / technisch specialist

Eigenaar/Technisch specialist | Vagtechniek

Martin van der Struijs

martin@vagtechniek.nl

Bedrijfsleider / service-adviseur

Bedrijfsleider/Service-adviseur | Vagtechniek

Thijs van der Vleuten

thijs@vagtechniek.nl

Software engineer

Software Engineer | Vagtechniek

Erick Bastiaannet

erick@vagtechniek.nl

Keurmeester / 1e monteur

Keurmeester | Vagtechniek

Richard van Laarhoven

richard@vagtechniek.nl

Monteur

Monteur | Vagtechniek

Timo Berkers

timo@vagtechniek.nl

Monteur

Monteur | Vagtechniek

Joey in `t Zandt

joey@vagtechniek.nl

Keurmeester / 1e monteur / Dyno Operator

Keurmeester/1e Monteur/Dyno Operator | Vagtechniek

Bart Vlassak

bart@vagtechniek.nl