Vagtechniek

Het team van Vagtechniek

 

Ons team staat altijd voor u klaar, ieder met zijn eigen interesses en specialiteiten. Graag stellen we ons aan uw voor:

Eigenaar / diagnose / chiptuning

Lucas Schoormans

lucas@vagtechniek.nl

Eigenaar / technisch specialist

Martin van der Struijs

martin@vagtechniek.nl

Bedrijfsleider / service-adviseur

Thijs van der Vleuten

thijs@vagtechniek.nl

Software engineer

Erick Bastiaannet

erick@vagtechniek.nl

Keurmeester / 1e monteur

Richard van Laarhoven

richard@vagtechniek.nl

Monteur

Timo Berkers

timo@vagtechniek.nl

Monteur

Joey in `t Zandt

joey@vagtechniek.nl


© Copyright Vagtechniek | disclaimer | algemene voorwaarden | contact